WEBOVÝ FORMULÁŘ PRO OBJEDNÁVKU PROGRAMŮ A PRAVIDLA ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

06.09.2017

Termíny našich návštěv ve vaší škole či školce snadno rezervovat přes webový formulář zde.

Pravidla zpracování vašich osobních údajů naleznete zde

Pravidla zpracování osobních údajů Zaobzor z.s.

Jsme spolek Zaobzor z.s.(V břízkách 299, Senohraby, 251 66, IČO: 28553128) a provozujeme webové stránky www.zaobzor-os.cz. Vaše osobní údaje se do naší databáze dostávají jako logická součást vaší objednávky některého z našich výukových programů. Účelem, pro který jsou tyto kontakty využívány, je zasílání naší aktuální nabídky programů, popř. zpětný kontakt při nutné osobní komunikaci plynoucí z realizace našich programů u vás.

Budete-li nás chtít kontaktovat, můžete tak učinit přes adresu zaobzor-os@seznam.cz, popř. na telefonu +420 737 208 994 (RNDr. František Šusta, PhD., předseda spolku)

Archivovanými údaji jsou jméno objednavatele, e-mailová adresa, popř. telefonní kontakt, byl-li uveden. Tyto údaje nezpracováváme strojově a neevidujeme žádné citlivé údaje. Získané údaje uchováváme pouze pro naše potřeby v samostatné databázi a v žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí osobě. Telefonní číslo udržujeme pouze pro účely komunikace před programem. Po proběhnutí programu již telefonní číslo v databázi neudržujeme. Poskytnutí veškerých osobních údajů je dobrovolné. Zpracováváme pouze osobní údaje, které nám sami svěříte a které jsou pro jednotlivé účely zpracování nezbytné.

Máte samozřejmě právo žádat kopii vašich údajů z naší databáze stejně jako jejich vymazání. Veškeré osobní údaje budou smazány z naší databáze do deseti dnů po obdržení žádosti o vyřazení. Pokud si to přejete, napište nám na adresu zaobzor-os@seznam.cz

Děkujeme Vám

Zaobzor z.s., Senohraby, 25.5. 2018

RNDr. František Šusta, PhD., předseda spolku

« zpět